Бізнес із встановлення шлагбаумів та монтаж електроворіт

235 0
2 хвилини на прочитання

Ідея підприємства, що спеціалізується на установці шлагбаумів та монтажі електро-воріт, є насущною в сучасній дійсності і легко втілюється без значного початкового капіталу.

Зі зростанням числа автотранспортних засобів стає складніше успішно припаркувати свій транспортний засіб у власному дворі. Часто можна зіткнутися із "залітними" автомобілями, що займають паркувальні місця мешканців. Безпека транспорту від викрадення та крадіжок стає пріоритетом, стимулюючи роздуми про встановлення шлагбаумів та електро-воріт. Враховуючи, що майже в кожній родині є автомобіль, збирання засобів для встановлення електро-воріт або шлагбауму спільними зусиллями всього двору не становить великих труднощів.

Крім того, варто відзначити затребуваність послуг у новобудовах, де після завершення будівництва мешканці прагнуть огородити свою територію парканом і, природно, встановити електро-ворота або шлагбаум.

Проблемою для мешканців часто є оформлення необхідних дозволів. Пропозиція взяти на себе всю паперову тяганину та турботу про отримання дозволів може зробити ваш бізнес не тільки ефективним, а й прибутковим.

Встановлення воріт – чи це вигідно бізнес?

Будівництво та ремонт завжди залишалися затребуваними областями діяльності, адже потреба у будівельних та ремонтних послугах є у сучасному суспільстві. Установка воріт є перспективне підприємство, що приносить значний прибуток.

Давайте розглянемо виробництво воріт та їх наступне встановлення як вид бізнесу. Незважаючи на високу конкуренцію в даній сфері, надання високоякісних воріт та послуг допоможе уникнути проблем із залученням клієнтів. Заробивши репутацію якісного постачальника та встановивши ворота для кількох клієнтів, ви станете стимулом для того, щоб вони рекомендували ваші послуги своїм друзям та знайомим. Якщо у цих людей у ​​планах побудова гаража або придбання воріт, ваші майбутні клієнти вже під рукою.

Ворота сьогодні встановлюють найчастіше для гаражів, ангарів, складів та огорож, що створює перспективи для виробництва та встановлення автоматичних воріт.

Існують два основні способи заняття виробництвом воріт

виробництвом воріт

Перший - це створення воріт з нуля, включаючи купівлю дорогого обладнання та використання витратних матеріалів, а також наявність кількох співробітників для збирання. Однак цей варіант не завжди є вигідним.

Другий спосіб – придбання готових деталей у виробника, а потім збирання та встановлення вами. Цей спосіб дозволяє заощадити на витратах, є найефективнішим і вимагає великого приміщення устаткування. Таким чином, в даному випадку цей варіант кращий, надаючи менше труднощів. Однак рішення залишається за вами, і, можливо, в майбутньому ви захочете створювати деталі самостійно, якщо придбані вас не влаштують.

Автоматичні ворота є важливим елементом забезпечення безпеки та зручності, і відрізняються за типами в залежності від їх конструкції та функціональності. Три основні типи автоматичних воріт – відкатні, секційні та гаражні, вимагають особливої ​​уваги при встановленні в рамках вашого бізнесу.

 1. Відкатні ворота
  Користуються великим попитом завдяки популярності та привабливим характеристикам.
  Мають надійність, зручність, довговічність і стійкість.
  Легко піддаються автоматизації, їхнє обслуговування мінімальне.
  Мають вимогу до наявності достатнього місця для відкату.

 1. Секційні ворота
  Широко застосовуються у гаражах, магазинах та складах.
  Складаються з секцій, з'єднаних петлями, забезпечуючи легкість у підйомі та спуску.
  Підходять для гаражів із високими автомобілями, такими як позашляховики, вантажівки та мікроавтобуси.
  Гарантують надійність, стійкість та безпеку.
 2. Гаражні ворота
  Є стандартними та підходять до більшості будинків.
  Забезпечують зручну конструкцію, надійність та безпеку.
  Підходять для встановлення в нестандартні отвори та доступні у різних розмірах.

Організація бізнесу у цій сфері потребує уважного підходу. При роботі з воротами важливо звернути увагу на професіоналізм під час їх збирання та встановлення. Для більш комфортного старту рекомендується залучити кілька досвідчених професіоналів, які мають необхідний досвід. Рекламна кампанія також відіграє ключову роль у залученні клієнтів. Якісне складання, надійне встановлення та безпечне використання ваших воріт стануть ключовими факторами, що формують репутацію успішної фірми та забезпечують постійний потік клієнтів.

Виробнича частина з бізнес-плану

Виробнича частина бізнес-плану вашого підприємства зі встановлення шлагбаумів та монтажу електро-воріт включає різноманітний асортимент охоронного обладнання, що пропонується на ринку конкурентами.

установка шлагбаумів

Ось перелік основних продуктів та додаткових послуг:

Охоронне обладнання

 1. Підйомні гаражні ворота
 2. Автоматичні шлагбауми
 3. Автоматичні в'їзні ворота
 4. Антипаркувальні модулі
 5. Ворота з профнастилу
 6. Автоматичний складний бар'єр
 7. Автоматичні відкатні ворота
 8. Розпашні електричні та неелектричні ворота
 9. Ролетні системи - авто та ручне управління
 10. Секційні гаражні ворота
 11. Відкатні консольні ворота

Додаткові послуги

 1. Продаж систем для відкатних, секційних та розпашних воріт.
 2. Відеоспостереження - продаж та монтаж
 3. Сервісне обслуговування шлагбаумів та автоматичних воріт
 4. Продаж комплектуючих для шлагбаумів та електроворіт.
 5. Продаж та монтаж лежачих поліцейських

Важливо, що на ринку вже існують виробники, чиї продукти широко відомі та користуються довірою споживачів. Тим не менш, ваш бізнес може виділитися якісним монтажем, індивідуальним підходом та додатковими послугами.

У світлі сучасних технологій проблеми, пов'язані з впливом погодних умов на автоматику, мінімізовані. Не всі компанії, що займаються установкою шлагбаумів та електроворіт, виробляють їх самостійно. Найчастіше пропонуються готові рішення з урахуванням монтажу, що спрощує процес для клієнтів.

Бізнес із встановлення шлагбаумів та монтаж електроворіт
4.4/5
20
Коментарі (0)

Схожі статті