+38 (050) 023 90 99
+38 (068) 533 33 32

ТОВ ТД «Астра-С» є офіційним дистриб'ютором «SAATEN-UNION» та «CAUSSADE-SEMENCES» на ринку України.

АКЦІЯ! Гібрид Пронто
8 рас витримає вашу спеку та посуху 3650 грн. (врожай 2016 року)

Ріпак «Моравія», гібрид

Чеська селекція
137.40 $/п. о.
В наявності
Група стиглості: 293-301 днів

Переваги ріпаку Моравія

  1. Морозостійкість;
  2. Стійкість до полягання;
  3. Стійкість до осипання;
  4. Не схильний до впливів посушливого клімату;
  5. Стабільна врожайність при несприятливих умовах;
  6. Володіє хорошим імунітетом до захворювань;
  7. Стійкий до розтріскування.

Де вирощують ріпак Моравія в Україні?

Ріпак Моравія розроблений чеськими селекціонерами з таким розрахунком, щоб його можна було вирощувати на всій території країни. Враховуючи подібність клімату України та Чехії, культура відмінно приживається і на наших полях. Гібрид, названий на честь одного з регіонів Чехії, стійкий до морозів, вітрів, посушливої погоди. Ріпак Моравія відноситься до озимих видів і дає чудовий урожай при будь-яких коливаннях погоди у межах своєї кліматичної зони. Він не має обмежень по грунту для висівання. Вегетаційний період в середньому становить 293 - 301 день.

Коли прибирають ріпак Моравія?

Моравія відноситься до пізньостиглих видів ріпаку. Гібрид збирають одразу після остаточного дозрівання насіння, не відкладаючи прибирання, але і не починаючи його раніше. Порушення термінів заважає досягти оптимального для прямого комбайнування рівня вологості насіння в 16 – 18%. Насичений темно-коричневий відтінок насіння просигналізує про дозріванні і стане орієнтиром у плануванні збиральних робіт. При вологості понад 30 відсотків застосовують альтернативні методи збору ріпаку.

Чи виснажує ріпак Моравія грунт?

Моравія потенційно може негативно вплинути на грунт, як і інші культивовані в Європі види ріпаку. Зазвичай це відбувається при неправильно поставленій сівозміні. Тоді грунт виснажується передчасно. Якщо ж дотримуватися норми висаджування культур, то вплив ріпаку буде мізерним. Висівати Моравію слід після бобових, однорічних трав або картоплі. А зібравши врожай ріпаку, висаджувати на цьому місці зернові культури. Для профілактики виснаження земель слід дотримуватися правил внесення добрив і здійснювати плановий догляд за посівами.

Де придбати ріпак Моравія?

Доставка насіння здійснюється компанією «Астра-С» по всій території України. Замовивши понад 500 кілограмів, ви економите на транспортуванні, оскільки отримуєте безкоштовну доставку прямо на ваш склад. Форма оплати може бути різною. Агрофахівці компанії нададуть інформаційну підтримку з усіх питань організації посівної компанії, підбору добрив для кожного конкретного виду, профілактики захворювань гібридів і термінів збирання врожаю. «Астра-С» дотримується необхідних умов зберігання і перевезення насіння таким чином, щоб їх характеристики збереглися в повному обсязі. При необхідності проводиться підбір ідеального для вашої кліматичної зони гібриду ріпаку. Уточнюйте ціну на ріпак Моравія у менеджерів компанії безпосередньо перед закупкою.