+38 (050) 023 90 99
+38 (068) 533 33 32

ТОВ ТД «Астра-С» є офіційним дистриб'ютором «SAATEN-UNION» та «CAUSSADE-SEMENCES» на ринку України.

АКЦІЯ! Гібрид Пронто
8 рас витримає вашу спеку та посуху 3650 грн. (врожай 2016 року)

Продаж насіння ріпаку

Аліот

Українська селекція
Ціна: 40000 грн./тонна

Атлант

Українська селекція
Ціна: 40000 грн./тонна

Донський

Українська селекція
Ціна: 40000 грн./тонна

Стілуца

Українська селекція
Ціна: 40000 грн./тонна

Юкон

Seed Grain Company
Ціна: 148.30 $/п.о.

Ельба

Чеська селекція
Ціна: 112.40 $/п.о.

Опус

Чеська селекція
Ціна: 65.30 $/п.о.

Тахів

Чеська селекція
Ціна: 139.90 $/п.о.

Естер

Seed Grain Company
Ціна: 206.80 $/п. о.

Моравія

Чеська селекція
Ціна: 137.40 $/п.о.

Острава

Чеська селекція
Ціна: 134.80 $/п. о.

Соло

Українська селекція
Цена: 40000 грн./тонна

Ріпак для посіву

Ріпак — олійна рослина. За думкою генетиків, він з'явився в результаті схрещування польової і городньої капусти. В результаті вийшла однорічна трав'яниста рослина. Як і капуста, відноситься до сімейства хрестоцвітних. Досить невибагливий, придатний для успішного вирощування в степовій зоні і середній смузі, може плодоносити до двох разів нарік. Є такі види ріпаку: ярий та озимий.

Основні властивості ріпаку

Основна цінність ріпаку — жирні кислоти (стеаринова, пальтемінова, лінолева, ліноленова, ерукова, ейкозенова). В результаті рапсове масло багате поліненасиченими жирними кислотами, майже як оливкове. А ще у ріпаку багато білка. Саме на даних його властивостях базується широка сфера застосування.

Використання ріпаку

Ріпак використовується в різних цілях: кормових, харчових, технічних. Його застосовують як корм для корів, овець, свиней. Це урожайний медонос, з якого отримують до 90 кг меду з гектара. Отримані після вичавлювання шрот і макуха — сировина для комбікормів. Насіння ріпаку — чудова сировина для отримання олії, виробництва маргарину. Технічне масло, виготовлене з ріпаку, застосовується для змащення реактивних двигунів, загартування сталі, виготовлення мила, біопалива і еластичних матеріалів. Ріпакова олія популярна у фармацевтиці, її використовують для виробництва мазей і масляних ін'єкцій.

Збір врожаю і його зберігання

Найголовніше в цьому питанні є правильний вибір часу збору врожаю і його подальшого зберігання. При цьому, важливо врахувати, що вже дозріле насіння озимого ріпаку може з легкістю випадати, створюючи своєрідний плетений візерунок на полях. На сьогоднішній день виділяють головні способи збирання озимого ріпаку, а саме:

  1. обмолот з валків підбирачами;
  2. обмолот з валків гострими ріжучими апаратами;
  3. комбайнування ріжучим апаратом;
  4. комбайнування подовженим ріжучим апаратом.

Прямий збір врожаю з допомогою комбайнування є найкращим. Такий спосіб допомагає уникнути великих втрат ріпаку, як це часто відбувається при роздільному збиранні.

Що виготовляють з ріпаку

Олійні культури ще з давніх часів лежать в основі сільського господарства. Наприклад, цінність ріпаку полягає в його багатопрофільному застосуванні та виробництві натуральних продуктів харчування. Як згадувалося раніше, найчастіше цю культуру використовують для виготовлення харчового масла. Смакові і корисні властивості цього продукту набагато вище, ніж у олії. Що стосується технічного виробництва — за рахунок різкого зростання цін на нафту, багато країн поступово переходить на органічне паливо, що є альтернативним видом пального. Проте виробництво біопалива не виробляється в потрібних кількостях, оскільки ріпак належить до найдорожчого джерела енергії.

Як вирощувати ріпак

Виділяють два види ріпаку:

  • ярий;
  • озимий.

Між цими двома видами кардинальних відмінностей немає. Проте, озимий вид, при вірному виборі кампанії, добре переносить холод і стійкий до засухи. За твердженнями багатьох вчених, в дикому вигляді зустріти цю культуру неможливо. Генетики навіть зараз сперечаються про місця появи ріпаку, висуваючи версії його походження з Африки, Азії, Америки. Компанія «Seed Grain Company» є лідером у виробництві насіння ріпаку. Її співробітники виводять найбільш морозостійкі гібриди (сорти) ріпаку.

Щоб урожай ріпаку радував своєю кількістю і якістю потрібно знати про правила вирощування культури. В першу чергу треба вибрати відповідний грунт. Він повинен бути глинистий і глибокий, з широким запасом поживних речовин і мікроелементів. Якщо земля не має таких корисних властивостей, тоді бажано використовувати добрива. Найсприятливіший час для висадки - зима. Тоді висота ріпаку буде дорівнювати 15 см, а товщина - 1 см. Сприятлива температура коливається в діапазоні від 1 до 3 градусів. Слід відмітити, що рапсові сходи здатні перенести навіть заморозки до -5 градусів. В таких суворих умовах вирощування ріпак йде на корм для тварин.

Як купити ріпак в Україні?

ТОВ ТД «Астра-С» є офіційним дистриб'ютором і субдістрібьютором багатьох компаній з виробництва ріпаку в Україні. Тут ви завжди можете замовити посівний матеріал, вибравши зручну форму оплати і доставки, а також отримавши вичерпну консультацію фахівця.