+38 (050) 023 90 99
+38 (068) 533 33 32

ТОВ ТД «Астра-С» є офіційним дистриб'ютором «SAATEN-UNION» та «CAUSSADE-SEMENCES» на ринку України.

АКЦІЯ! Гібрид Пронто
8 рас витримає вашу спеку та посуху 3650 грн. (врожай 2016 року)

Продаж насіння кукурудзи

Euralis Semences (Євраліс Семанс)

На сьогодні компанія ЄВРАЛІС СЕМАНС є одним зі світових та європейських лідерів у виробництві та продажу насіння кукурудзи.

Saaten-Union (Заатен-Юніон)

Saaten-Union (Заатен-Юніон) засновано в 1965 році. Це асоціація семи селекційних компаній, які мають досвід більш ніж 100 років.

ВНІС

Діяльність ВНІС спрямована на створення та впровадження нових гібридів сільськогосподарських культур.

Limagrain (Лімагрейн)

Компанія Лімагрейн Європа — міжнародний кооператив, який займається насінням основних польових культур, овочевих і зернових культур.

Seed Grain Company

Каталог насіння кукурудзи від американського селекціонера Seed Grain Company.

Pioneer (Піонер)

«Дюпон Піонер» є лідером на ринку гібридів кукурудзи в Україні і продовжує розвивати напрямок з виробництва та впровадження гібридів соняшника і ріпака.

Syngenta (Сингента)

Каталог насіння кукурудзи від швейцарського агролідера Сингента.

Українська селекція

Насінницькі господарства України повністю відповідають всім міжнародним стандартам якості.

Кукурудза – це одна з найдавніших рослин на Землі, яка по своїй популярності і поширеності поступається лише рису і пшениці. Цукрова кукурудза є єдиним представником свого роду і відноситься до сімейства злакових. Крім цього, цей рід включає в себе ще кілька підвидів. Багато вчених стверджують, що саме кукурудза мала значний вплив на розвиток різноманітних високорозвинених зернових культур. Ця гіпотеза пояснюється тим, що кукурудза посіла значне місце в високопродуктивному землеробстві. В Європі зернова рослина з'явилася після відкриття Американського континенту і незабаром підкорила більшу частину світу. На сьогоднішній день вона є однією з найбільш значущих харчових культур, що вирощується людством. Найбільші виробники цих злаків це:

 1. США;
 2. Китай;
 3. Індія;
 4. Бразилія;
 5. Мексика;
 6. Аргентина;
 7. Франція4
 8. Італія.

Популярність даного харчового продукту полягає в тому, що він широко застосовується в кулінарії і в промисловості. З кукурудзяного білка отримують штучні волокна, крохмаль, клей, папір, а також інші речовини, які можуть використовуватися в медицині.

Корисні властивості кукурудзи

Ця дивовижна рослина не тільки смачна і солодка, але ще володіє цілим комплексом вітамінів і мікроелементів:

 • вітамін А;
 • вітамін В1;
 • вітамін В2;
 • ніацин;
 • вітамін В5;
 • вітамін В6;
 • фолієва кислота;
 • вітамін С;
 • вітамін Е;
 • вітамін К.

Мікроелементи:

 • кальцій;
 • калій;
 • магній;
 • фосфор;
 • натрій.

Якщо часто вживати кукурудзу, то вона буде сприяти зниженню «поганого» накопичення холестерину в крові. Також цей злак стане дуже корисним для тих, хто постійно сидить на дієтах, оскільки в ньому міститься мала кількість калорій. Кукурудзяна нерафінована олія рекомендується для профілактики і лікування таких захворювань, як цукровий діабет, атеросклероз, ожиріння. Проте, навіть це ще не всі корисні властивості, якими володіє кукурудза – рослина має сечогінну і жовчогінну дію, тому рекомендується тим, хто страждає від підвищеного артеріального тиску і набряків.

Застосування кукурудзи в медицині

У медицині дуже часто застосовують кукурудзяні рильця (або, як ще кажуть, кукурудзяні волоски), щоб отримати з них цінні лікарські препарати. Вчені встановили, що рідкий екстракт кукурудзяних рилець здатен підвищити секрецію роботи жовчного, тому ця консистенція корисна при холециститі і гепатиті.

Що відрізняє кукурудзу від інших зернових культур

Кукурудза істотно відрізняється від інших зернових культур більш потужною кореневою системою, листям, стеблами, суцвіттям і зернами. Що стосується кореневої системи, то вона мочкувата і рівномірно розподіляється по різним бокам. Стебло досягає 5 метрів у висоту. Листя довге і витягнуте. Зерно кукурудзи відрізняється від інших культур за своїм зовнішнім виглядом.