+38 (050) 023 90 99
+38 (068) 533 33 32

ТОВ ТД «Астра-С» є офіційним дистриб'ютором «SAATEN-UNION» та «CAUSSADE-SEMENCES» на ринку України.

АКЦІЯ! Гібрид Пронто
8 рас витримає вашу спеку та посуху 3650 грн. (врожай 2016 року)

Як видалити бур'яни

Бур'ян — це дикоросла рослина, яка проростає на землях сільськогосподарських угідь. Бур'яни облюбували, як невеликі городи й угіддя, так і великі поля. Будучи рудеральними рослинами, бур'яни першими займають пустирі і звільнені ділянки. Тому бур'яни так полюбляють поля. Кращим засобом, що застосовується на сьогодні в боротьбі з бур'янами, вважається гербіцид Харнес, який характеризується широким діапазоном застосування для контролю за однорічними бур'янами.

Шкідлива дія бур'янів

Шкода, що спричиняють бур'яни для культурних рослин:

 1. Недостатній розвиток тканин високорослих культур та їх вилягання внаслідок затінення бур'янами.
 2. Ускладнення процесів догляду за посівом і збору врожаю.
 3. Погіршення умов для вегетації рослин, тому що бур'яни забирають вологу і мікроелементи з грунту.
 4. Уповільнення росту рослини через виділення бур'янами в грунт метаболітів та інших хімічних сполук.
 5. Збільшення загальної кількості шкідників, мишоподібних гризунів.
 6. Розвиток хвороб культур.
 7. Погіршення якості врожаю.

Види бур'янів

 1. За способом живлення бур'яни бувають не паразити (самі засвоюють поживні речовини з грунту і повітря), паразити (позбавлені хлорофілу і існують за рахунок органіки рослини-господаря) і комбіновані.
 2. За тривалістю життя бур'яни бувають малолітні та багаторічні.
 3. За будовою насіння бур'яни поділяють на однодольні та дводольні. Дводольні бур'яни за рахунок двох насіннєвих долей роблять корінь і стебло більш потужними, завдяки великому запасу поживних речовин в насінні.

Особливої уваги заслуговують колючі будяки, що мають глибоко залягаючу, широку (до 1 метра), добре розвинену кореневу систему. Боротьба з цим видом бур'янів полягає в застосуванні гербіцидів, глибокому викопуванні або (як превентивний захід) мульчуванні.

Праша
Борошниста Роса
Моніліоз
 

Засіб від бур'янів

Боротьба з бур'янами полягає в правильному підборі засобів від бур'янів, котрі не нашкодять сільськогосподарським культурам. Виділимо кілька способів, які відповідають на питання: «Як позбутися бур'янів?»:

 • Спосіб №1. Регулярна механічна прополка — найпростіший і найпопулярніший спосіб, що вимагає постійного контролю. Найкращими інструментами послужать ті, які здатні вирвати бур'ян з коренем.
 • Спосіб №2. Використання покривного матеріалу, яким виступають чорна плівка, руберойд та інші матеріали, котрі не пропускають світло і повітря. Через 4 тижні таке укриття знімають. Даний метод використовують до посіву культур на городі.
 • Спосіб №3. Пристрій крапельного поливу, що сприяє точному поливу потрібних рослин, позбавляючи вологи бур'янів.
 • Спосіб №4. Мульчування грунту товстим шаром (7 см і більше) з природних і штучних матеріалів.
 • Спосіб №5. Застосування хімічних препаратів — гербіцидів.

Заходи боротьби з бур'янами на полях

 1. Фізичні заходи — зміна середовища поширення бур'янів шляхом випалювання, впливу струмом та інше.
 2. Механічні заходи — прямий вплив на ґрунт і бур'яни. Способи механічного впливу: провокація (пробудження насіння до вегетації з подальшим знищенням), висушування та виморожування коренів бур'янів, виснаження (постійне підрізання культиваторами), удушення, досходове боронування, післясходове боронування, мульчування.
 3. Хімічні заходи — застосування гербіцидів.
 4. Фітоценотичні та екологічні заходи — зміна умов і складу грунту для підвищення конкурентоспроможності сільськогосподарських культур над бур'янами.
 5. Організаційні заходи — комплекс дій, що включає картування (створення карт), очищення насіння, збирання врожаю згідно з термінами, підготовка гною.

Гербіциди від бур'янів

Гербіцид — це хімічна речовина, яка покликана боротися з бур'янами на полях і в городах. У складі даного засобу від бур'янів знаходиться один або кілька активних компонентів. Комбінація діючих речовин підвищує спектр застосування гербіциду і його активність у боротьбі з бур'янами. Гербіциди від бур'янів ділять на види:

 1. За характером впливу на бур'ян бувають системні (проникають в організм рослини) і контактні (діють тільки в зоні нанесення).
 2. За спектром дії гербіциди поділяють на препарати вибіркової та суцільної дії.
 3. За способом проникнення бувають гербіциди кореневої (ґрунтової), листової або комбінованої дії.
 4. За термінами внесення виділяють препарати досходового та післясходового внесення.
 5. В залежності від пригноблених груп бур'яну, гербіциди бувають протизлаковими (або грамініциди) і протидводольні (інакше, протишироколистні).

Гербіциди від бур'янів випускаються у формі порошків, концентратів, розчинних у воді, суспензій (мінерально-масляних), емульсій та ін.

Видалення бур'янів

100% Якість

100% Якість

100% Врожай

100% Врожай

100% Забота

100% Забота

Посівний матеріал в Україні

Всі ми знаємо, що Україна є найбільшим аграрною державою Європи, яке спеціалізується на експорті зернових культур. ТОВ ТД «Астра-С» - це офіційний дистриб'ютор насіння для професійного вирощування та поставок продукції. На сьогоднішній день колектив «Астра-С» налічує понад 50 співробітників, які завжди допоможуть з вибором селекцій насіння. Продаж продукції проводиться за відповідним вимогам. Високий урожай дозволить жити в достатку цілий рік, тому необхідно правильно вибирати насіння, підготовляти їх до посіву і надалі стежити за процесом зростання. Коли у Вас виникнуть питання, то завжди можна звернутися за консультацією до наших фахівців.

Торговий дім «Астра-С»

Торговий дім «Астра-С» займається реалізацією посівного матеріалу кукурудзи, ріпаку та соняшнику. Також проводиться реалізація захисту рослин від різних видів шкідників. Замовити продукцію дуже легко, адже Вам не потрібно нікуди їхати і витрачати свій особистий час. Наші консультанти працюють в телефонному режимі і допоможуть оформити замовлення в режимі online. Гарантія якості перевірена часом і відгуками покупців. Наші експерти рекомендують серйозно поставитися до вибору насіння. Крім того, слід пам'ятати, що продаж насіння несанкціонованим шляхом може не виправдати ваших сподівань і не показати бажаного результату. «Астра-С» надає найкращі селекції гібридів, таких як «Saaten-Union» і «Caussade-Semences», проте на цьому перелік не закінчується.

Наш адреса:

Астра-С Контакти:
Адреса: вул. Вернадського, 33-В 119331 Дніпро,
Телефон:+38 (050) 023 90 99, Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ми на мапі: