+38 (050) 023 90 99
+38 (068) 533 33 32

ТОВ ТД «Астра-С» є офіційним дистриб'ютором «SAATEN-UNION» та «CAUSSADE-SEMENCES» на ринку України.

АКЦІЯ! Гібрид Пронто
8 рас витримає вашу спеку та посуху 3650 грн. (врожай 2016 року)

Соняшник під Євро-лайтнінг

Придбання аграріями соняшника під Євро-лайтнінг — не в новинку, і розповсюджується стрімко далі. Справа в тому, що використання гербіциду для вирощування культури відмінно позначається на майбутньому врожаї, а в період вегетації рослини ґрунт не доведеться обробляти більш ніж 1 раз. З Євро-лайтнінгом сумісні навіть ґрунти, які не потребують обробки, саме це вплинуло на таку популярність гербіциду разом з насінням соняшнику. Ще однією з його переваг є зручність і простота використання, а також надійний захист від вовчка.

Гібриди соняшника, стійкі до гербіциду:

Всі вищезгадані сорти рослин були виведені спеціально для даної технології, відрізняються дружним дозріванням, стійкістю до посухи і високим виходом врожаю. Також, слід знати, що існують сорти соняшника, стійкі до гербіциду на генетичному рівні.

Принцип дії

Для того, щоб Євро-лайтнінг дістався до середини рослини через коріння і листя, необхідно подбати щодо попадання засобу на бур'яни. Завдяки тому, що до його скоаду входять імазамокс та імазапір, забезпечується швидке проникнення в тканини рослини, після чого відмічається загибель бур'янів, завдяки каталізатору біосинтезу амінокислот.

Технологія Clearfield

Clearfield ® – це комбінація гербіциду з соняшником, стійким до Євро-лайтнінгу. Захистити соняшник від вовчка можна тільки в тому випадку, якщо чітко дотримуватись інструкції по застосуванню. При цьому велике значення має правильний відбір насіння рослини — воно повинне характеризуватися стійкістю до гербіцидів, що входять до групи імідазолінонів. В іншому випадку рослина просто загине. Саме тому, вносити гербіцид рекомендується дуже обережно, щоб не потрапити на сусідні ряди соняшників, які не є стійкими до препарату. Внесення Євро-лайтнінга буде доречним в тому випадку, якщо ретельно слідкувати за кількістю листків на рослинах і знати особливості бур'янистих рослин. Якщо це дводольні однорічні, обробляти їх потрібно на стадії 2 - 4 листків; якщо ж це однорічні злакові – до 5 листочків. Рівень вологи грунту також відіграє велике значення для більш ефективних показників заходу.

Історія виникнення

Унікальні рослини соняшника було виявлено в 1996 році в Канзасі під час дослідження посівів, стійких до гербіцидів. Вчених вразив той факт, що культура вижила після обробки гербіцидом і, як виявилося пізніше, це були особливі сорти соняшника, котрі вміють протистояти руйнуючій дії препарату. Після проведеного дослідження, вивчати соняшник почали вже селекціонери. Поступово схрещуючи даний вид зі всіма іншими сортами, їм успішно вдалося прищепити останнім цей ген. Отримані гібриди за своїми характеристиками і властивостями нічим не гірші від закордонних аналогів. Це говорить про те, що Євро-лайтнінг з'явився завдяки класичній селекції та природного гену диких соняшників.

Правила внесення препарату і обмеження

Обов'язкове використання наземних обприскувачів — одне з головних правил внесення Євро-лайтнінга. Також важливим фактором є дотримання норм витрати — 200-400 л/га. При використанні більшої кількості виникає небезпека, що вовчок сформує стійкість до гербіциду. Єдиним випадком, коли допускається більш висока витрата препарату, є система землеробства no-till – 250 л/га. Потрібно враховувати, що ефективність і швидкість дії гербіциду безпосередньо залежить від погоди: при стресових умовах показники будуть набагато меншими. Не варто використовувати Євро-лайтнінг в тому випадку, якщо планується здійснення контролю падалиці. Соняшник, стійкий до неї, характеризується толерантністю до препаратів групи сульфонілсечовин. Тому, при виборі гербіциду потрібно враховувати цей фактор і купувати препарат з іншим механізмом дії. При сівозміні аграрії дотримуються чітких термінів висіву культур після використання гербіциду:

 • пшениця, жито — 4 місяці;
 • соя, боби, кукурудза, горох, ячмінь, овес — 9 місяців;
 • сорго — 11;
 • овочі, гречка, просо — 18;
 • ріпак, буряк — 2 роки.

Переваги технології:

 • зручність і простота внесення на бур'янисті рослини;
 • характеризується відмінними показниками в боротьбі з вовчком та іншими найбільш поширеними бур'янами;
 • опади не впливають на зниження ефективності, завдяки дії препарату через грунт і листя;
 • гнучкі терміни внесення;
 • потрібна лише 1 обробка протягом всього періоду вегетації;
 • допустимість використання на грунтах, які не потребують обробки чи потребують мінімально;
 • економія коштів.

Вовчок соняшнику

100% Якість

100% Якість

100% Врожай

100% Врожай

100% Забота

100% Забота

Посівний матеріал в Україні

Всі ми знаємо, що Україна є найбільшим аграрною державою Європи, яке спеціалізується на експорті зернових культур. ТОВ ТД «Астра-С» - це офіційний дистриб'ютор насіння для професійного вирощування та поставок продукції. На сьогоднішній день колектив «Астра-С» налічує понад 50 співробітників, які завжди допоможуть з вибором селекцій насіння. Продаж продукції проводиться за відповідним вимогам. Високий урожай дозволить жити в достатку цілий рік, тому необхідно правильно вибирати насіння, підготовляти їх до посіву і надалі стежити за процесом зростання. Коли у Вас виникнуть питання, то завжди можна звернутися за консультацією до наших фахівців.

Торговий дім «Астра-С»

Торговий дім «Астра-С» займається реалізацією посівного матеріалу кукурудзи, ріпаку та соняшнику. Також проводиться реалізація захисту рослин від різних видів шкідників. Замовити продукцію дуже легко, адже Вам не потрібно нікуди їхати і витрачати свій особистий час. Наші консультанти працюють в телефонному режимі і допоможуть оформити замовлення в режимі online. Гарантія якості перевірена часом і відгуками покупців. Наші експерти рекомендують серйозно поставитися до вибору насіння. Крім того, слід пам'ятати, що продаж насіння несанкціонованим шляхом може не виправдати ваших сподівань і не показати бажаного результату. «Астра-С» надає найкращі селекції гібридів, таких як «Saaten-Union» і «Caussade-Semences», проте на цьому перелік не закінчується.

Наш адреса:

Астра-С Контакти:
Адреса: вул. Вернадського, 33-В 119331 Дніпро,
Телефон:+38 (050) 023 90 99, Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ми на мапі: