+38 (050) 023 90 99
+38 (068) 533 33 32

ТОВ ТД «Астра-С» є офіційним дистриб'ютором «SAATEN-UNION» та «CAUSSADE-SEMENCES» на ринку України.

АКЦІЯ! Гібрид Пронто
(8 рас) витримає вашу спеку та посуху 3650 грн. (врожай 2016 року)

Температура та волога для обробки соняшника

Багато гібридів соняшника не є вибагливими до процесу обробки. Для них буде достатньо лише традиційних методів, які рекомендуються для певних територій України. Однак, деякі особливості все-таки є, тому давайте розглянемо їх більш детально. Найбільш сприятливими умовами для обробки соняшника вважаються території з чорноземом і лучно-чорноземним грунтом. Соняшник має потужну кореневу систему, він вбирає багато води. Проте, не зважаючи на це, особливо важливою складовою для нормального росту є саме вміст вологи в ґрунті. Якщо грунт буде збагачений вологою, то високий урожай буде гарантований. Мінімальна температура проростання соняшника – +5 градусів, а під час посіву температура грунту повинна бути не менше +6 - +8 градусів. Що стосується другої половини травня, то в цей період оптимальна температура для фотосинтезу: +25. Примітно те, що сходи здатні перенести і заморозки з температурою -5. Для обробки соняшника можна обирати райони, для яких характерні пізні заморозки. Відповідна територія для обробки соняшника визначається не тільки за оптимальною температурою, але і за наявністю вологи. Таким чином, за вегетаційний період споживається від 500 до 600 мм води, а мінімальна потреба у воді задовольняється при опадах від 350 до 400 мм. В регіонах з континентальним кліматом соняшник споживає водні ресурси ґрунту за зимовий період. За рахунок цього проявляється значна стійкість до посухи.

Соняшник
Соняшник обробка
Жовтий соняшник

Обробка грунту для соняшника

Оптимальну структуру грунту створюють на стадії боротьби з бур'янами і шкідниками, для цього використовуються різні хімічні розчини, які не несуть в собі екологічну небезпеку. Основна обробка грунту спрямована на збереження вологи. Оранка проводиться після готовності грунту на 25-30 см. Глибоке скопування грунту сприяє кращому накопиченню вологи, яке так необхідно в осінній та зимовий період. Обробка грунту перед посівом завжди повинна бути мінімальною. У західній частині Європи поширена гладка оранка, а на великих масивах можна застосувати плуги при загінній оранці. Слід мати на увазі, що при цьому методі треба ретельно стежити за тим, щоб глибина скопування була однаковою.

Добрива для обробки соняшника

Для повноцінного формування і багатого врожаю, соняшника просто необхідні поживні елементи і добрива. При посіві інтенсивних гібридів врожайність становить 35-45 ц/га. Користь від поживних речовин визначається частіше всього за рахунок кліматичних умов, за яких вирощують соняшник. Порівняно з іншими польовими культурами, соняшник переносить у великих кількостях азот і фосфор. Слід зазначити, що під час поглинання поживних речовин соняшник вбирає всі речовини нерівномірно.

  1. Азот – здатний підсилити ріст соняшника, а також сприяє формуванню більш великої рослини. Надлишкове азотне харчування подовжує вегетаційний період і може неприємно позначатися на вміст олії в соняшнику.
  2. Фосфор – сприяє потужному розвитку кореневої системи, саме тому він особливо важливий на початковому етапі розвитку рослин. Якщо живлення фосфором достатнє, то значним чином прискорюється і покращується розвиток соняшника. Також фосфор сприяє раціональній витраті вологи.
  3. Калій – сприяє тому, щоб стебла соняшника були міцними і товстими. Якщо рівень калію не досягає норми, то це може призвести до урожаю з малим рівнем олійності. Якщо калію в ґрунті мало, то це може сповільнити ріст рослин.
  4. Бор – відіграє важливу роль у вуглеводному, білковому і нуклеїновому обміні речовин. Якщо спостерігається нестача бору, то це може призвести до формування репродуктивних органів. При гострій нестачі бору соняшник не здатен розвиватися як слід.
соняшникове Поле
100% Якість

100% Якість

100% Врожай

100% Врожай

100% Турбота

100% Забота

Посівний матеріал в Україні

Всі ми знаємо, що Україна є найбільшим аграрною державою Європи, яке спеціалізується на експорті зернових культур. ТОВ ТД «Астра-С» - це офіційний дистриб'ютор насіння для професійного вирощування та поставок продукції. На сьогоднішній день колектив «Астра-С» налічує понад 50 співробітників, які завжди допоможуть з вибором селекцій насіння. Продаж продукції проводиться за відповідним вимогам. Високий урожай дозволить жити в достатку цілий рік, тому необхідно правильно вибирати насіння, підготовляти їх до посіву і надалі стежити за процесом зростання. Коли у Вас виникнуть питання, то завжди можна звернутися за консультацією до наших фахівців.

Торговий дім «Астра-С»

Торговий дім «Астра-С» займається реалізацією посівного матеріалу кукурудзи, ріпаку та соняшнику. Також проводиться реалізація захисту рослин від різних видів шкідників. Замовити продукцію дуже легко, адже Вам не потрібно нікуди їхати і витрачати свій особистий час. Наші консультанти працюють в телефонному режимі і допоможуть оформити замовлення в режимі online. Гарантія якості перевірена часом і відгуками покупців. Наші експерти рекомендують серйозно поставитися до вибору насіння. Крім того, слід пам'ятати, що продаж насіння несанкціонованим шляхом може не виправдати ваших сподівань і не показати бажаного результату. «Астра-С» надає найкращі селекції гібридів, таких як «Saaten-Union» і «Caussade-Semences», проте на цьому перелік не закінчується.

Наша адреса:

Астра-С Контакти:
Адреса: вул. Вернадського, 33в 119331 Дніпро,
Телефон:+38 (050) 023 90 99, Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ми на мапі: