+38 (050) 023 90 99
+38 (068) 533 33 32

ТОВ ТД «Астра-С» є офіційним дистриб'ютором «SAATEN-UNION» та «CAUSSADE-SEMENCES» на ринку України.

АКЦІЯ! Гібрид Пронто
(8 рас) витримає вашу спеку та посуху 3650 грн. (врожай 2016 року)

100% Якість

100% Якість

100% Врожай

100% Врожай

100% Турбота

100% Забота

Посівний матеріал в Україні

Всі ми знаємо, що Україна є найбільшим аграрною державою Європи, яке спеціалізується на експорті зернових культур. ТОВ ТД «Астра-С» - це офіційний дистриб'ютор насіння для професійного вирощування та поставок продукції. На сьогоднішній день колектив «Астра-С» налічує понад 50 співробітників, які завжди допоможуть з вибором селекцій насіння. Продаж продукції проводиться за відповідним вимогам. Високий урожай дозволить жити в достатку цілий рік, тому необхідно правильно вибирати насіння, підготовляти їх до посіву і надалі стежити за процесом зростання. Коли у Вас виникнуть питання, то завжди можна звернутися за консультацією до наших фахівців.

Торговий дім «Астра-С»

Торговий дім «Астра-С» займається реалізацією посівного матеріалу кукурудзи, ріпаку та соняшнику. Також проводиться реалізація захисту рослин від різних видів шкідників. Замовити продукцію дуже легко, адже Вам не потрібно нікуди їхати і витрачати свій особистий час. Наші консультанти працюють в телефонному режимі і допоможуть оформити замовлення в режимі online. Гарантія якості перевірена часом і відгуками покупців. Наші експерти рекомендують серйозно поставитися до вибору насіння. Крім того, слід пам'ятати, що продаж насіння несанкціонованим шляхом може не виправдати ваших сподівань і не показати бажаного результату. «Астра-С» надає найкращі селекції гібридів, таких як «Saaten-Union» і «Caussade-Semences», проте на цьому перелік не закінчується.

Наша адреса:

Астра-С Контакти:
Адреса: вул. Вернадського, 33в 119331 Дніпро,
Телефон:+38 (050) 023 90 99, Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ми на мапі: